"Kendinizi tanıyın!"

Kişiliğim testini yapan
erkekler ve bayanlar:
4,457,817

Mutlu ve başarılı bir hayatın anahtarı kendinizi tanımanızdır!

Karakter Testleri

  • Nasıl bir kişiliğe sahipsiniz?
  • İnsanlarla ilişkileriniz nasıl?
  • Başarılı olduğunuz alanlar ve durumlar nelerdir?
  • Hayatı nasıl algılıyorsunuz ve nasıl yaşıyorsunuz?
“Psikoloji ve kişisel gelişim üzerine çok okuyorum. Fakat ilk defa bu testte kendimi buldum diyebilirim. Kendime söyleyemediğim bazı özelliklerimi vurguladı. Çok etkilendim!” Bengisu C.
“Özellikle insanlarla ilişkimin nasıl olduğunu anlatan bölüme bayıldım. Ben bile daha iyi anlatamazdım. Tebrik ediyorum.” Sinem K.
“Gerçekten de kendimi gördüm. Çok teşekkürler!” Emre A.

Karakter testleri ile nasıl bir sevgili olduğunuzu öğrenin

Karakter testleri ile nasıl bir sevgili olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bir ilişki yaşarken çok mu ödün veriyorsunuz? Ya da bencillik mi yapıyorsunuz? Sosyal hayatınız aynı şekilde devam eder mi? Sevgilinizi özgür bırakır mısınız? Çok mu talep kârsınız? Karakter testleri tüm bu sorulara ve daha birçok soruya cevap vermenizi sağlar ve verdiğiniz cevaplar doğrultusunda size karakter özelliğinizi anlatır. Karakter testleri bilimsel bir araştırma sonucu uzman kadro tarafından oluşturulur. Genelde karakter testleri kısa tutulur. Öyle ki, yaklaşık 20 dakika kadar süren karakter testleri size bambaşka bir vizyon kazandırabilir.

Karakter testleri iç dünyanızın dışa yansımasıdır

Karakter testleri insanların hep severek çözdüğü testler olmuştur. İnsanlar kendilerinin diğer insanlar tarafından nasıl algılandığını hep merak etmişlerdir. Dolayısıyla karakter testleri ile kendileri hakkında farklı bir bakış açısı almaları, karakterleriyle ilgili bir analiz yapılması hep beğeni kazanmıştır. Karakter; kişiye özgü davranışların bütünüdür. Karakter; aile, okul ve çevre içince biçimlenmeyle başlar. Yani bir yönüyle de çevrenin verdiği bir değerdir. Dolayısıyla karakter testleri, sosyal ortamın etkisiyle biçimlenen karakter yapısını çeşitli soru ve cevap seçenekleriyle ortaya çıkarma yöntemidir.
Karakter testleri kişinin kendine ait özelliklerini daha iyi tanıması ve anlaması için geliştirilen bir yöntemdir. Kişinin kendini iyi tanıması, empati kurması ve başarılı bir ilişki yaşayabilmesi açısından son derece önemli bir kişisel gelişimdir.
Karakter Analizi
Karakter Analizi Testi
Karakter Testleri
Kişilik Analizi Testi
Kişilik Testi
Kişilik Testleri
Kişisel Gelişim Testleri